SEYA BEACH HOTEL

D + Seya Beach Hotel, ana binada yer alan 190 zarif ve sofistike geniş ve aydınlık oda ve süite sahiptir. Çeşitli restoran ve barlarımızda konuklar kaldıkları süre boyunca dünya mutfaklarından lezzetlerin tadını çıkarabilirler.

Dinlendirici ve bozulmamış, ufukta seyreden alçak dağlarla, turkuaz bir deniz sizi Alaçatı’da D + Seya Beach Hotel’de ağırlamaktadır. Ege Denizi’nin büyüleyici manzarasının ve lüks bir yaşam tarzına sahip sahil kenarında kaliteli bir tatilin keyfini çıkarabilir, unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilisiniz.

D+ Seya Beach otelimizde mart ayı için geçerli olan her şey dahil ve nisan ayından itibaren geçerli olan ultra her şey dahil konseptimiz giriş günü öğle yemeği ile başlar çıkış günü kahvaltı ile sona erer.

Otel genelinde mevcut ücretsiz Wi-Fi ile bağlantıda kalabilirsiniz. Ayrıca otel, uyumayı veya akşam yemeği yemeyi tercih eden herkese oda servisi sunmaktadır.

ODA ÇEŞİTLERİMİZ

Deluxe Oda

Bu oda tipi Bahçe Manzaralı, Yandan Deniz Manzaralı ve Deniz  Manzaralı olmak üzere 3 seçenek olarak sunulmaktadır.

Çağdaş tasarım ve dinlendirici doğası ile bu geniş odalar, otelin kalbinde huzurlu ortamlara sahiptir. Bu odaların çoğunda balkon, çekyat ve ikiz yatak seçenekleri bulunmaktadır. Balkonlu 30-32 metrekare (ikiz yataklı 20 oda, kral yataklı 20 oda).

Superior Oda

Bu oda tipi Deniz Manzaralı olarak sunulmaktadır.

Masmavi suya bakan Superior Deniz Manzaralı Odalar, kral yatak ve çekyat gibi balkonları ile en uygun tatil deneyimini yaşatmaktadır. Balkonlu 35-37 metrekare.

Teras Suite

Bu oda tipi Deniz Manzaralı olarak sunulmaktadır.

Muhteşem deniz manzarasıyla lüksün ve konforun mükemmel bir karışımını sunan Premium Rooms, balkon, kral yatak ve oturma alanından nefes kesen manzaralar sunmaktadır. Balkonlu 55-60 metrekare.

Suit Oda

Bu oda tipi Deniz Manzaralı olarak sunulmaktadır.

Şık bir şekilde dekore edilmiş ve güzel bir şekilde döşenmiş Sea View Suites, en üst düzeyde lüks ve konfor sunan bir yatak odası ve balkon ile birlikte rahat bir oturma odasına sahiptir. Balkonlu 63-65 metrekare.

Aile Suit Odası

Bu oda tipi Deniz Manzaralı olarak sunulmaktadır.

Konaklama sırasında tüm aile ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış olup balkon dahil 2 yatak odasına sahiptir. Bu geniş ve sofistike aile odasında kral yataklı bir ana yatak odası ve tek kişilik iki yataklı bir oturma odası bulunmaktadır. Balkonlu 58-60 metrekare.