ODALARIMIZ

Deluxe, superior, teras suit kategorilerindeki 182 odaya dahil olan bir adet engelli odası ve 8 adet süiti bulunan otelin, zarif bir tarzla dizayn edilmiş toplamda 190 odası bulunmaktadır.

D+ SEYA BEACH HOTEL
D+ SEYA BEACH HOTEL

SEYA BEACH HOTEL

Ufuktaki dağların turkuaz denizle birleştiği D+ Seya Beach Hotel Alaçatı, misafirlerini huzur veren doğasıyla karşılıyor. Ege Denizi’nin göz kamaştıran manzarasına sahip otel, kusursuz hizmet kalitesiyle misafirlerine lüks bir yaşam tarzı sunuyor.Konaklamanız boyunca ücretsiz sunulan Wi-Fi hizmetinin yanında geç uyananlar ya da geç yemek isteyenler için oda servisi hizmeti de bulunuyor.

Türkiye’nin batısında yer alan Alaçatı, mimarisi, üzüm bağları ve yel değirmenleriyle sevimli bir tatil beldesi olarak dikkati çekiyor. Yerli halkın tabiriyle, “geçmişin ruhunu ve yorulmak bilmeyen rüzgarını” içinde barındıran bu küçük kasaba, taş evleriyle de günümüzün en çok tercih edilen tatil beldeleri arasında yer alıyor.

Muhteşem Hizmetlerimiz

Doğayla uyum içerisinde, zarif ve sofistike bir tarzla dekore edilmiş, toplamda 190 oda ve süite sahip D+ Seya Beach Hotel, ultra herşey dahil hizmetiyle misafirlerini karşılıyor. Otelin restoran ve barları ise, konuklarına konaklamaları boyunca birinci sınıf bir mutfak deneyimi sunuyor.

Seya Beach
Restaurant

Otelin restoran ve barları, konuklarına konaklamaları boyunca birinci sınıf bir mutfak deneyimi sunuyor.

Seya Beach
Sahil & Havuz

• 1 ana havuz • 1 kaydıraklı çocuk havuzu • Şezlong ve şemsiyeler • Çocuk havuzu

Seya Beach
LA BRISE SPA ($)

Canlandırıcı bakımları ve spa terapileri, masaj odaları, fitness merkezi, buhar odası, sauna ve Türk Hamamı

Seya Beach
Çocuk Kulübü

Çocuk Kulübü’müzün deneyimli ekibi, gün boyu süren çeşitli aktivitelerle çocuklarınızı eğlence ile buluşturuyor.