SEYA BEACH HOTEL

Ufuktaki dağların turkuaz denizle birleştiği D+ Seya Beach Hotel Alaçatı, misafirlerini huzur veren doğasıyla karşılıyor. Ege Denizi’nin göz kamaştıran manzarasına sahip otel, kusursuz hizmet kalitesiyle misafirlerine lüks bir yaşam tarzı sunuyor. Konaklamanız boyunca ücretsiz sunulan Wi-Fi hizmetinin yanında geç uyananlar ya da geç yemek isteyenler için oda servisi hizmeti de bulunuyor.

Türkiye’nin batısında yer alan Alaçatı, mimarisi, üzüm bağları ve yel değirmenleriyle sevimli bir tatil beldesi olarak dikkati çekiyor. Yerli halkın tabiriyle, “geçmişin ruhunu ve yorulmak bilmeyen rüzgarını” içinde barındıran bu küçük kasaba, taş evleriyle de günümüzün en çok tercih edilen tatil beldeleri arasında yer alıyor.

ODA ÇEŞİTLERİMİZ

Deluxe Oda

Bu oda tipi Bahçe Manzaralı, Yandan Deniz Manzaralı ve Deniz  Manzaralı olmak üzere 3 seçenek olarak sunulmaktadır.

Çağdaş tasarım ve dinlendirici doğası ile bu geniş odalar, otelin kalbinde huzurlu ortamlara sahiptir. Bu odaların çoğunda balkon, çekyat ve ikiz yatak seçenekleri bulunmaktadır. Balkonlu 30-32 metrekare (ikiz yataklı 20 oda, kral yataklı 20 oda).

Superior Oda

Bu oda tipi Deniz Manzaralı olarak sunulmaktadır.

Masmavi suya bakan Superior Deniz Manzaralı Odalar, kral yatak ve çekyat gibi balkonları ile en uygun tatil deneyimini yaşatmaktadır. Balkonlu 35-37 metrekare.

Teras Suite

Bu oda tipi Deniz Manzaralı olarak sunulmaktadır.

Muhteşem deniz manzarasıyla lüksün ve konforun mükemmel bir karışımını sunan Premium Rooms, balkon, kral yatak ve oturma alanından nefes kesen manzaralar sunmaktadır. Balkonlu 55-60 metrekare.

Suit Oda

Bu oda tipi Deniz Manzaralı olarak sunulmaktadır.

Şık bir şekilde dekore edilmiş ve güzel bir şekilde döşenmiş Sea View Suites, en üst düzeyde lüks ve konfor sunan bir yatak odası ve balkon ile birlikte rahat bir oturma odasına sahiptir. Balkonlu 63-65 metrekare.

Aile Suit Odası

Bu oda tipi Deniz Manzaralı olarak sunulmaktadır.

 

Konaklama sırasında tüm aile ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış olup balkon dahil 2 yatak odasına sahiptir. Bu geniş ve sofistike aile odasında kral yataklı bir ana yatak odası ve tek kişilik iki yataklı bir oturma odası bulunmaktadır. Balkonlu 58-60 metrekare.